تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری همان‌طور که از اسم آن پیداست، یک طرح گرافیگی جذاب برای ارائه است که توجه مخاطب را به خود جلب کرده و او را به سمت وب‌سایت یا پنل تبلیغاتی شما هدایت می‌کند.

فضای قرارگیری در این نوع تبلیغات که در وبسایت‌ ها مشاهده می‌کنید عمدتا از نوع تبلیغات بنری ثابت هستند. شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در مکان موردنظرتان و در محدوده زمانی مشخصی مثلا یک ماه، به مشتریان هدفتان نمایش بدهید. تبلیغات بنری با اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها افزایش آگاهی از برند است. شما به کمک این بنرها به مشتریان بالقوه‌تان اعلام وجود می‌کنید و به این شکل هویت خود را در ذهن آن‌ها تثبیت می‌کنید.

تبلیغات بنری
تبلیغات ویدئویی

 تیزر تبلیغاتی یا تبلیغات ویدئویی 

نوع بسیار پرکاربرد تبلیغات در حال حاضر ساخت تیزر تبلیغاتی است. کاربر با کلیک بر روی اطلاعات بیشتر ویدیو مستقیما وارد وب‌سایت شما می‌شود. درنتیجه علاوه بر اینکه میلیون تا مخاطب از برند و محصول شما مطلع می‌شوند، هزاران کاربر و مخاطب خاص، به سمت وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند. تبلیغات ویدئویی یا تیزر تبلیغاتی برای رساندن مفهوم و شناخت بهتر از محصول شما ساخته می‌شود. این نوع تبلیغ جاذبه بصری بیشتر و تاثیر گذاری بهتری نسبت به سایر تبلیغات تا دارد.

تبلیغات کلیکی

یکی از مدل‌های تبلیغاتی هدفمند در بازار تبلیغات، پرداخت هزینه در یک مورد خاص است. در تبلیغات کلیکی شما تنها به ازای کاربری که به شما علاقه نشان داده و با کلیک روی تبلیغات، وارد وب‌سایت شما می‌شود هزینه می‌پردازید. یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در این نوع تبلیغات امکان هدف‌گیری مجدد مشتریان بالقوه ازدست‌رفته است. از دیگر مزایای این نوع تبلیغات تشخیص موضوعی صفحات وب و نمایش تبلیغات در صفحات مرتبط است. امکان نمایش تبلیغات کلیکی به مخاطبان هدف شما هم یکی از مواردی است که این نوع تبلیغات را از دیگر و انواع آن متمایز می‌کند.

با هدفمندسازی و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغات کلیکی می‌توانید تبلیغاتتان را در زمان درست، تنها به مخاطبان هدفتان نمایش داده و بهره‌وری کمپینتان را افزایش دهید. نمایش تبلیغات برند شما در رسانه‌های معتبر، بهترین روش ایجاد اعتماد در میان میلیون‌ها مخاطب ایرانی فضای دیجیتال است.

تبلیغات کلیکی
رپورتاژ-همراه رسانه

رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری به نوعی از خبر تبلیغاتی گفته میشود که برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کار‌ها نوشته میشود و برای بالا بردن بازدید سایت ها در رسانه های مختلف ارائه می شود. بر اساس جدیدترین الگوریتم‌های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت‌های پربازدید ، تاثیرگذاری منحصر به فردی در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.همچنین این تنها روش تبلیغاتی است که برای مدت زمان محدود نیست و همیشه در سایت‌های خبری باقی میماند. نحوه تهیه رپرتاژ بسیار مهم است و لازم است توسط یک تیم متخصص دارای خبرنگار حرفه‌ای ، مشاور بازاریابی و برندینگ و متخصص سئو تهیه شود

دریافت مشاوره رایگان